KONST / Oljemålningar / Akryl 14378558
nr 1437 8558
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Motiv med musicerande troll. Signerad, daterad -98. Akryl på duk, 73x100 cm, yttermått inklusive ram: 89x116 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 13 december 2021
kl 19:27:28
11/12 07:59:01